Sprayer

190.00ден

Празно шише со распрскувач и капацитет до 100 ml за интересни ефекти и мешани техники. Наполнете со вода или разредена боја на водена база, на пример: акрилна боја, текстилна боја, боја за свила и многу други.

На залиха

Шифра: DH1578 Категории: , ,