Acryl

190.00ден540.00ден

Универзални мат акрилни бои со совршен квалитет за вашето хоби. Достапен е избор од 26 бои, 7 металик и 2 глитер нијанси спакувани во пластични туби од 100 ml, 225 ml и 500 ml.

Clear selection
Шифра: Недостапно Категорија: