Acryl Mousse

270.00ден

Marabu Acry Mousse е лесен пастелен акрилен мус на водена база, со мат, пена ефект сличен на креда. Се нанесува со шпатула или четка, идеално за шаблони. Акрилниот мус е погоден за дрво, платно, метал и многу повеќе.

На залиха

Категорија: