Finger Paint Set 6x100ml

1.360,00 ден

  • На база на вода
  • Без глутен
  • Без лактоза
  • Се пере на 30°C
  • Бојата е кремаста, лесно се нанесува
  • Не капе, добра покривност, брзо се суши
  • Се брише од сите мазни површини
  • По Европската директива за безбедност на играчки

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ