Decor Soft set “Glam Easter Box”

860.00ден

  • Сетот содржи: 1 x 15 мл Colorado Gold (Metallic-gold 784), 2 x 15 мл Decor Soft (Coral red 036, Dark blue 053), 1 x 15 мл Himalaya Stone (Light concrete 167), 6 x пластични јајца, 1 x четка за шаблон 1,5 цм, 1 x четка Marabu Robust/flat со големина 6
  • Боја со специјален ефект, мека на допир со многу добра покривност
  • Погоден за впивачки подлоги како дрво, медијапан, хартија, камен, керамика, глина, стиропор, платно итн.
  • Отпорен на атмосферски влијанија, отпорен на размачкување и на светлина, отпорен на плунка, на база на вода и брзо суши
  • За бојадисување и мачкање
  • Боите може да се мешаат заедно

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ