Photo Transfer 50ml

205.00ден

  • Транспарентен медиум за пренесување слики отпечатени на хартија со ласерски принтер
  • На водена основа
  • Водоотпорен после сушење
  • Соодветен за дрво, сликарско платно, стакло, метал, свеќи и многу други подлоги

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ