KiDs Porcelain & Glas Painter

180,00 ден

 

  • Совршен детски маркер за лесно сликање на порцелан и стакло
  • На база на вода и идеален за деца од 3 години
  • Идеален за мали раце: универзален врв и дебел маркер
  • Може да се мие во машина за садови до 50°C по фиксирање (30 мин./160°C во незагреана рерна)
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ