Sweet Easter Box

745.00ден

Сетот содржи

  • 3 бои Marabu Easy marble по 15 мл (розева, црна и безбојна)
  • 7 пласични јајца, 6 см
  • 7 дрвени стапчиња, 10см
  • бела велигденскa трева
  • упатство за работа

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ