Paper Pad Mixed Media

1.200,00 ден

  • Блок хартија погодна за водени и акрилни бои, колажи, скицирање и мешани медиуми
  • 300 гр/м², отпорни на бледеење и стареење, без токсични киселини, 20 листови
  • Мат, природна бела боја на хартијата гарантира верна репродукција на вашата боја
  • Ситното зрно на хартијата обезбедува рамномерно нанесување на бојата
  • 24 х 32 цм

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ