Porcelain

180,00 ден340,00 ден

  • Може да се мие во машина за садови без фиксирање
  • Само бојадисајте, оставете да се исуши, готово!
  • На база на вода, без мирис и отпорни на светлина
  • Различни апликации: сликање, работа со печати и шаблони
  • Идеален за комбинирање со Marabu Porcelain & Glas Painter
  • Сите бои може да се мешаат заедно
  • За порцелан и стакло
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ