Gesso Brush

315.00ден

Gesso Brush е четка идеална за  нанесување на прајмер на платно,но може да се користи и за други површини.Рачката на четката е сертифицирана со FSC квалитет на дрво.

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ