Collage Brush

400,00 ден

  • Четката има кратки, многу тенки но флексибилни синтетички влакна, совршена е за сите техники на хартија
  • Рачката на четката е сертифицирана со FSC® квалитет на дрво

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ