Decoupage Brush Set

340,00 ден

  • Сетот содржи: 1 х четка Robust/рамна со големина 16, 1 х четка Universal/рамна со големина 14
  • Идеални за потребите на декупаж техниката
  • Особено погодни за груби подлоги како дрво, текстил, сликарско платно, камен итн.

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ