Brush Set Effects

530,00 ден

  • 4 синтетички четки
  • За различни ефекти и текстури
  • Идеални за акрилни бои, маслени бои, занаентчиски бои, текстурни пасти и гелови
  • Рачките на четки се направено од дрво со сертификат FSC®

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ