Collage Glue

270.00ден

Marabu Collage Glue e транспарентно и густо лепило на база на вода. Совршено е за документи, фотографии, колажи, decoupage, како и за лепење на мешани уметности на груби површини како што се платно, хартија, дрво и друго. За најдобри резултати, користете ја специјалната четка од серијата Mixed Media Collage.

На залиха (производот може да се стави на чекање)

Категорија: