Alcohol Ink Pad

1.050,00 ден

  • Блок хартија за бои на база на алкохол
  • Димензии А4 (21х 29.7 сантими), 280гр/м², мат-облога, бела, залепен од 1 страна, 12 листови
  • Хартијата е отпорна на кинење, водоотпорна и произведена во Германија
  • Идеална за користење со Marabu алкохолни мастила и Marabu Перманент маркер Graphix

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ