Fashion Liner

220,00 ден

  • Боја за текстил во туба од 25 мл
  • На база на вода, без мирис, не избледнува
  • Интензивни бои, мат и светкави нијанси
  • Мека на допир
  • За текстил со максимум 20% вештачки влакна
  • По фиксирање, може да се пере до 40 °C
  • Идеално за цртање и пишување
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ