Easy Color

210,00 ден

  • ВАЖНО: За подолга трајност на боите, препорачуваме да се користи и Fixing Medium (се купува посебно – клик за линк до фиксаторот)
  • Интензивно светли бои
  • Одлична отпорност на светлина
  • За сите ткаенини од памук, лен, свила, вискоза, мешани ткаенини со до 20% синтетички влакна, и оризна хартија
  • Погодни и за децa
  • Рачно перење до 30 °C
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ