Textil

150.00ден285.00ден

  • повеќенаменска боја за декорација на светол текстил
  • на водена основа
  • отпорна на перње до 60 ° C
  • особено мека на допир
  • идеална за сликање, печатење и боење на светол текстил
  • фиксирање со пегла, преса или во рерна
Clear selection
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ