Textil Painter Plus

240,00 ден270,00 ден

  • Маркер за боја на ткаенина за светли и темни ткаенини
  • На база на вода
  • Лесен за користење
  • Мек на допир
  • Може да се пере до 40°C по фиксирање со пегла или во рерна
  • Идеален за комбинирање со Marabu Textil/Textil plus
  • Систем со пумпање со висока пигментација
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ