Acryl Gel

320,00 ден

  • На база на вода
  • Отпорни на светлина и отпорни на временски услови
  • За деликатни релјефни структури
  • Може да се мешаат до 20 % со акрилните бои на Marabu
  • Идеални за работа со шаблони
  • Погодни за сликање на платно, дрво, медијапан, метал итн.
  • 100 мл
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ