Magnet

710,00 ден

  • Покривен акрилен прајмер за магнетни површини
  • По сушењето, прајмерот е водоотпорен и отпорен на светлина и може да се бојадиса со Marabu бои
  • Погоден за ѕидови, хартија, дрво, медијапан, метални и платнени рамки
  • Нанесете го неразреден, неколку слоеви (3-4) го зголемуваат магнетниот ефект
  • 225мл

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ