Art Spray

260.00ден

  • акрилна боја во спреј на водена основа
  • се раствара со вода
  • нијансите се мешаат една со друга
  • водоотпорни после сушење
  • без мирис, брзо суши
  • идеално за работа со шаблони

 

Clear selection
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ