Fluid Arts Brush

360,00 ден

  • Сет од 3 четки: 1 х рамна 5мм, 1 х округла 4мм, 1 х округла 3мм
  • Тенки и еластични влакна
  • Туба 10мл

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ