Artist Acryl

95.00ден400.00ден

  • висококвалитетна акрилна боја на водена основа
  • содржи висок концентрат на пигменти
  • интензивни сјајни бои,
  • еластична кремаста структура
  • водоотпорна после сушење
  • идеална за сликарско платно, картон, хартија, дрво…
Clear selection
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ