Acryl Brush Set

460,00 ден

  • Сет со 4 четки за работа со акрилни и маслени бои, се состои од:
    • Marabu Robust/рамна со големина 12 и 18
    • Marabu Forte/рамна со големина 6
    • Marabu Forte/округла со големина 6
  • дрво со FSC® сертификат

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ