Homedeco Brush Set

715.00ден

  • Сет со пет синтетички четки
  • За различни декоративни техники на груби површини, како дрво, ткаенина, сликарско платно, камен итн.
  • Рачките на четките се  направени од дрво со сертификат FSC®

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ