Acryl Color

230,00 ден630,00 ден

  • Висококвакитетна акрилна боја на водена база со сатенски сјај
  • Кремасти, лесни за нанесување, одлично покривни, брзо се сушат
  • Брилијантни бои, отпорни на светлина, отпорни на временски услови
  • Идеални за сликање на платно, дрво, картички итн.
  • Погодни за работа со шаблони и печати
  • Достапни во 100, 225 или 500 мл
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ