Painting Boards

140,00 ден610,00 ден

  • Цврста табла за сликање обложена со платно од памук, 280гр/м².
  • Трослојно премачкана со бела подлога и спремна за сликање
  • Погодна за акрилни, маслени, гваш и темперни бои
  • Достапна во различни димензии
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ