Mixed Media Brush Set

560,00 ден

  • Сет со 4 четки за мешани медиуми, се состои од:
    • Marabu Universal/округла со големина 6
    • Marabu Forte/заоблена со големина 8
    • Marabu Universal/рамна со големина 14
    • Marabu Robust/рамна со големина 16
  • дрво со FSC® сертификат

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ