Aqua Pen Graphix set “Octopy”

2.600,00 ден

  • Акварелни пенкала со двојни врвови (контурен врв и флексибилен четка)
  • Сетот содржи: 24 x Marabu Aqua Pen (Lemon, Tangerine, Red Orange, Amber, Cherry Red, Light Vermillion, Make Up, Pink Candy, Rose Pink, Plum, Ultramarine, Azure Blue, Light Blue, Petrol, Aqua Green, Dark Green, Antique Green, Lime, Smoky Blue, Smoky Quartz, Dark Brown, Light Grey, Grey and Black)
  • За сликање со акварел на акварел хартија
  • Брилијантни бои благодарение на висококвалитетното пигментно мастило на база на вода
  • Нанесете ја бојата, а потоа користете влажна четка за да ја размачкате

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ