Sketch Marker Graphix

170,00 ден

  • Живописни бои благодарение на висококвалитетното мастило на база на алкохол (без толуен/ксилен)
  • Имаат слаб мирис и брзо се сушат
  • Двоен врв: 1-7мм и 1мм
  • Идеални за илустрации, скици, финализирање уметнички дела и многу повеќе
  • За уште подобри резултати користете ги во комбинација со Маркер Пад
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ