Creative + School Brush Set

560,00 ден

  • Сетот содржи: 4 x Универзални четки (рамна со големина 10, округли со големини 2, 4 и 8)
  • Дрвена рамка со FSC® сертификат

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ