School + Textile Brush Set

170,00 ден

  • Сетот содржи: Marabu Robust/рамна, со големини 4, 8, 12
  • Идеални за цртање на текстил, како и за водени, акрилни и маслени бои

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ