School + Basic Brush Set

460,00 ден

  • Сетот содржи: 5 четки: Marabu Robust/рамни, големина 8 и 12, Marabu Universal/округли, големина 2, 4 и 8
  • Идеални за акварел, акрилни и маслени бои, текстилни бои и сл.

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ