KiDS Little Artist

190,00 ден600,00 ден

  • Уметничка и занаетчиска боја направена за деца од 3 годишна возраст
  • Брилијантни бои на база на вода, се суши мат, со добра покривност, брзо суши, може да се мешаат една со друга
  • Погодни за многу површини: платно, хартија, картон, камен, полистирен, дрво или теракота
  • Се мие на 30 °C и погоре
  • Без микропластика, без парабен
  • Вегански, без глутен
  • Произведено во Германија
  • Достапни во 75мл и 500мл
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ