KiDS Little Artist Paint Roller set

300,00 ден

  • Сет од 3 валјаци за боја
  • Идеален за нанесување боја на големи површини или за создавање на импресивни ефекти
  • Направете прекрасни позадини или дури и цели слики
  • Валјаците се лесни за употреба и идеален додаток за малите уметници

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ