KiDS Brush set Basic

250,00 ден

  • Сетот соджи: 2 рамни четки со природни влакна (големина 8 и 12), 2 округли четки со синтетички влакна (големина 4 и 8)
  • Идеален за училиште и дома
  • За различни техники на сликање
  • Рачките за четки се направени од FSC® сертифицирано дрво

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ