KiDS Little Artist Sponge Stamp set

300,00 ден

  • Сетот содржи: 2 четки за шаблони, 4 сунѓери во различни форми
  • Идеални за работа со печати, шаблони и правење форми

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ