KiDS Starter Brush

170,00 ден

  • За од 3 години и нагоре
  • Ергономски обликувани рачка
  • Цврсти природни влакна
  • Рачката е направена од FSC® сертифицирано дрво

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ