Wooden Mixing Palette

410,00 ден

  • Палета за мешање бои изработена од дрво со FSC® сертификат
  • Идеална за мешање на маслени, акрилни, гваш и темперни бои
  • Димензии: 24 x 30 цм

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ