Paint Sponges Set

250,00 ден

  • Сет со 3 сунѓери
  • Сунѓери за боење и украсување со мали и големи дупки
  • Идеални за аплицирање на големи површини, како и за создавање на различни ефекти
  • 7 цм дијаметар

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ