Stenciling Brush Set

240,00 ден

  • Сунѓерести четки со цврста дрвена рачка
  • Сетот содржи 3 различни величини 1,5цм / 3,5цм / 5цм
  • Идеални за работа со шаблони и тапкање на мали површини

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ