Easy Color Fixing Medium

210,00 ден

  • За подолга трајност на материјалите обоени со Marabu Easy Color
  • За сите ткаенини од памук, лен, свила, вискоза, мешани ткаенини со до 20% синтетички влакна, и оризна хартија

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ