Paper Pad Sketch

630,00 ден

 

  • Блок со чисто бела мазна хартија за скицирање
  • 80 листови, 90гр/м2
  • Не бледнее и отпорна на стареење, без токсични киселини
  • За јак интензитет на боите

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ