GREEN Paper Pad White

650,00 ден

  • Блок со светла бела хартија
  • Без токсични киселини
  • 20 листови
  • Големина А4
  • 250 гр/м2
  • Погоден за алкидни и акрилни бои на база на вода, маркери, лајнери итн.

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ