GREEN Alkyd Paint set “BASIC”

1.550,00 ден

  • Сетот содржи: 5 x 100 мл алкидна боја на база на вода (sunshine yellow 220, bright red 018, azure blue 095, cream white 072, black 073)
  • Мат, кремаста алкидна боја на база на вода
  • Oтпорна на светлина на атмосферски влијанија, може да се мешаат заедно
  • Погодна за хартија, картон, платно, дрво, медијапан, камен и друго
  • Боја изработена од најмалку 92% природни суровини (вклучувајќи вода и материјали од обновливи суровини)
  • Со суровини на база на растително масло
  • Веганска

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ