GREEN Multipurpose Glue

290,00 ден

  • Повеќенаменски лепак со кремаста боја, еластичен, на база на вода
  • За хартија, картон, плута, филц, стиропор и друго
  • Направен од најмалку 96% природни состојки (вклучувајќи вода и супстанции од обновливи суровини)
  • Со суровини на база на растително масло
  • Вегански
  • 100 мл

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ