Rubber Blender Set

880,00 ден

  • Сет за четка за моделирање со различни силиконски врвови (тркалезни, рамни и аголни)
  • Погоден за мешање, размачкување и моделирање на бои како паста, текстурирани пасти и гелови
  • Силиконските врвови овозможуваат брзо и лесно чистење на четките
  • Рачки за четки се изработени од дрво со сертификат FSC®

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ