Table Easel 43cm

800,00 ден

  • Троножен штафелај од лакирана буково дрво
  • Идеален за украсно поставување на фотографии, минијатурни платна и картички
  • Целосно монтиран
  • Вкупна висина 43 цм, макс. висина на слика 36 цм

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ